پرداخت آنلاین زکات فطره

پرداخت آنلاین زکات فطره در پایگاه اینترنتی سازمان بهزیستی

سیستم پرداخت آنلاین سازمان بهزیستی کشور، با دریافت هدایا، نذورات و کفارات از طریق کارت‌های بین‌المللی، امکان مشارکت هم‌وطنان خارج از کشور را نیز در کمک‌رسانی به مددجویان مراکز بهزیستی فراهم ساخته‌است.

ولی الله نصر با اعلام این خبر افزود: براساس فتوای مراجع تقلید مؤمنان روزه‌دار می‌توانند زکات اموال و زکات فطره خود را به سازمان بهزیستی پرداخت کنند. در روز عید فطر همه مراکز و پایگاه‌های بهزیستی در سراسر کشور آماده دریافت زکات فطره هموطنان هستند.

card

وی اظهار داشت: علاوه بر مراکز سازمان، با توجه به راه اندازی سامانه پرداخت آنلاین در پایگاه اینترنتی سازمان بهزیستی به آدرس http://www.behzisti.ir هموطنان داخل و خارج از کشور می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری داخلی و بین‌المللی هدایا، نذورات، فطریه و کفارات خود را پرداخت کنند.

مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی بهزیستی افزود: سال گذشته این سامانه بر پایه دریافت زکات فطره دارندگان کارت‌های عضو شتاب افتتاح شد که پس از استقبال هموطنان، با ارتقای نرم‌افزار سامانه، هم اکنون دارندگان کارت‌های بین المللی Visa Card و Master Card نیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان بهزیستی به پرداخت زکات، کفارات و نذورات خود به مددجویان مراکز بهزیستی اقدام کنند.

وی افزود: هموطنان با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان و ورود به صفحه پرداخت آنلاین می‌توانند بر روی گزینه آغاز عملیات پرداخت کلیک و در صورت داشتن رمز اینترنتی و کد 2 CVV به پرداخت آن اقدام کنند.

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی در پایان افزود: شماره تلفن 88541010 نیز برای مشاوره و راهنمایی در این خصوص آماده اطلاع رسانی به هموطنان است.

 منبع:تبیان

/ 0 نظر / 7 بازدید